Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Esenciální olej Palo santo s moringovým olejem

Dlouho očekávaná novinka je tu! Na vaše přání jsme připravili ředěnou, jemnější verzi našeho 100% esenciálního oleje Palo Santo. Smíchali jsme naše dva prvotřídní oleje: esenciální olej Palo santo z Ekvádoru s moringovým olejem z Etiopie. Vznikl tak jedinečný produkt, který na trhu nemá obdoby.

Při procházce v lesích Ekvádoru na pacifickém pobřeží tento strom neomylně poznáte podle intenzivní nezaměnitelné vůně silic, které obsahuje. Samotné produkty pocházející z Palo santo jsou skutečnou esencí této kouzelné oblasti Jižní Ameriky a jsou synonymem pro nejkvalitnější aromaterapii. Nemusíte mít však obavy, pro výrobu oleje nejsou káceny živé stromy, ale zpracovávají se výhradně ty, které odumřou. Až poté, co leží delší dobu na místě, získávají silice stromů svůj typický charakter a vůni. Místní obyvatelé pak tyto spadlé stromy v lesích vyhledávají a až následně se z nich parní destilací získává éterický olej. 

Moringový olej byl lisován šetrně a za studena a neobsahuje žádné konzervační ani aromatické látky. Je v BIO kvalitě, která je potvrzená mezinárodním certifikátem ECOCERT. Moringový olej pro vás vyrábíme v souladu s principy ekologického zemědělství v jižní Etiopii v úzké spolupráci s kooperativou etiopských žen-farmářek, které jsou za svou práci férově ohodnoceny. Náš projekt mojeMORINGA – nyní už pod značkou Tibibiri – fair trade podporuje a my sami za farmářkami pravidelně jezdíme, podporujeme je a školíme v nových postupech.

Ponořte se do tajů aromaterapie s mixem prvotřídních olejů – esenciálním olejem Palo santo z Ekvádoru a moringovým olejem z Etiopie.

Snímek obrazovky 2021-10-12 v 11.50.03Snímek obrazovky 2021-10-12 v 11.50.42