Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Jsme součástí společensky odpovědného e-shopu Nakup na Dobro

Zakládáme si na tom, abychom za všech okolností ctili normální lidské hodnoty. Naši moringu pěstují v BIO režimu a tradičními metodami zpracovávají farmáři v přenádherné přírodě kolem Arba Minch v jižní Etiopii. Za nimi také sami pravidelně jezdíme, kontrolujeme, školíme a budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci. Dbáme na zodpovědné zemědělství a přísně trváme na fair trade principech. To je smysl naší práce a na ten jsme hrdí. I proto jsme členy Asociace společensky odpovědných firem. 

Ta nyní spolu se sociálním podnikem Ergotep spouští e-shop Nakup na Dobro, který na jednom místě nabízí udržitelné dárky, které jsou originální, dávají smysl a navíc si můžete být jistí jejich férovým původem. Vybrat si můžete pro dobro svoje, ale především pro dobro stovky českých drobných podnikatelů, sociálních podniků, chráněných dílen a dobročinných projektů neziskových organizací. Samozřejmě tam seženete i naši moringu!
Nakup na Dobro se chce stát zcela udržitelným e-shopem. Recykluje obaly a zboží je navíc uskladněno v energeticky udržitelné budově a doprava, kterou e-shop Nakup na Dobro nabízí, je ekologická - využívá pěší kurýry, elektromobily a elektrokola. 

Udělejte (si) radost! ---> www.nakupnadobro.cz

FB cover NND

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení