Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Jsme oficiálně BIO!

Malý krok pro lidstvo, velký krok pro nás! Oficiálně můžeme používat pro naše produkty označení BIO!
Untitled design (5)
Abychom to uvedli na pravou míru – naše moringa i moringový olej jsou BIO od začátku našeho působení. Moringu pěstují naši etiopští farmáři a farmářky tradičními metodami v souladu s principy zodpovědného a udržitelného zemědělství. Moringu sklízí ručně, lístky suší v dobře větraných prostorech ve stínu, aby se zachovaly všechny živiny, které v sobě moringa má. Olej se lisuje šetrně a za studena. Dbáme na kvalitu a každý krok procesu zpracování moringy olejodárné má u nás jasný účel a věnujeme se mu s maximální pečlivostí. Zároveň dbáme na férový přístup k našim farmářům, školíme je, budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci a ctíme lidské hodnoty. 
Jsme pro to moc rádi, že jsme prošli procesem BIO certifikace a jsme oficiálně schváleni jako dovozce ekologické produkce. Je to především zásluha pečlivé práce našeho etiopského týmu a pak naší odhodlanosti dotáhnout certifikaci do zdárného konce.

Kromě označení na etiketách se na našich moringových produktech nic nemění. Produkty jsou špičkové kvality, jen s novou nálepkou, na kterou jsme však velmi hrdí :-)