Nakupte nad 900 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Příběh pana Betigila Felekeho

Pokračujeme v přibližování části našeho etiopského týmu a v tomto článku bychom vám rádi představili pana Betigila Felekeho.
S panem Betigilem spolupracujeme už 7 let. Byl první, kdo získal licenci na export moringy v Etiopii. Byli jsme seznámeni našim společným kamarádem, panem Fisehou, který nás doprovázel na naší moringu poznávací cestě do Arba Minch v roce 2014, kdy jsme chtěli poznat tu zázračnou plodinu a komunity, které ji pěstují a zpracovávají pro místní etiopský trh.
S Betigilem jsme se setkali poměrně záhy, protože už v té době byl významným producentem sušeného moringového prášku nejen pro etiopský trh, ale také pro zahraniční. Od začátku jsme si rozuměli a díky tomuto porozumění jsme našli způsob, jak spolupracovat a jak podpořit stále rostoucí trh s moringou v Etiopii i zahraničí. Betigil díky své píli a podpoře jeho týmu měl již tenkrát jako první v Arba Minch exportní licenci na moringový prášek. V podstatě je vlastníkem této licence jako jediný dosud. Díky přátelství a spolupráci pomáhá s exportem jak své produkce, tak produkce našich spolupracujících kooperativ.

---> Přejít na článek

4A01CC44-364B-40E9-88F6-7A623F90A584_1_201_a