Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Příběh pana Betigila Felekeho

Pokračujeme v přibližování části našeho etiopského týmu a v tomto článku bychom vám rádi představili pana Betigila Felekeho.
S panem Betigilem spolupracujeme už 7 let. Byl první, kdo získal licenci na export moringy v Etiopii. Byli jsme seznámeni našim společným kamarádem, panem Fisehou, který nás doprovázel na naší moringu poznávací cestě do Arba Minch v roce 2014, kdy jsme chtěli poznat tu zázračnou plodinu a komunity, které ji pěstují a zpracovávají pro místní etiopský trh.
S Betigilem jsme se setkali poměrně záhy, protože už v té době byl významným producentem sušeného moringového prášku nejen pro etiopský trh, ale také pro zahraniční. Od začátku jsme si rozuměli a díky tomuto porozumění jsme našli způsob, jak spolupracovat a jak podpořit stále rostoucí trh s moringou v Etiopii i zahraničí. Betigil díky své píli a podpoře jeho týmu měl již tenkrát jako první v Arba Minch exportní licenci na moringový prášek. V podstatě je vlastníkem této licence jako jediný dosud. Díky přátelství a spolupráci pomáhá s exportem jak své produkce, tak produkce našich spolupracujících kooperativ.

---> Přejít na článek

4A01CC44-364B-40E9-88F6-7A623F90A584_1_201_a

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení