Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Moringová nadílka

Moringa nejvyšší kvality z jižní Etiopie v dárkovém balení! Dopřejte sobě a svým blízkým koncentraci zdraví. Dárek pro každou příležitost.

Skladem
1 914 Kč / ks
Kategorie: Dárkové balíčky
Záruka: 2 roky

Moringová nadílka - dárkový balíček s moringou

Moringa - Symbol vitality a bohatství nutrientů

Moringa oleifera je doslova pokladnicí zdraví a vitality. Ne nadarmo je nazývána královnou mezi superpotravinami. Jedná se o jednu z nejbohatších plodin na světě, která dodává tělu všechny nezbytné živiny, včetně devíti esenciálních aminokyselin. Přímo ve svém složení nese více než 90 vitamínů, s důrazem na vitamín A, E (tokoferol), B1 (thiamin), B2 (riboflavin) a B9 (kyselinu listovou). K tomu přidává 46 různých antioxidantů, minerály jako vápník, hořčík, železo a draslík, a také vysoký obsah bílkovin.

Objevte moringové bohatství uvnitř našeho balíčku

Posilněte imunitu moringovým tabletami, které jsou jako jediné na trhu vyrobeny pouze ze 100% přírodního prášku z listů stromu moringa. Moringa olejodárná je zatím nejbohatší plodina, co do množství antioxidantů, minerálů, vitamínů a aminokyselin, která je na světě známa. 

Vyzkoušejte účinky blahodárného moringového oleje na pleť, který je 100% přírodní, působí proti stárnutí pokožky a zlepšuje elasticitu pleti. Moringový olej byl lisován šetrně a za studena a neobsahuje žádné konzervační ani aromatické látky.

Kouzlete v kuchyni a přidejte do každého jídla či dezertu moringový prášek. Moringa obsahuje všechny důležité živiny, včetně všech devíti esenciálních aminokyselin. Kromě nich obsahuje na 90 vitamínů (nejvíce pak vitamínu A, E (tokoferol), B1 (thiaminu), B2 (riboflavin), B9 (kys. listová), 46 antioxidantů, minerály (zejména vápník, hořčík, železo, draslík), bílkoviny a další. Vysoký obsah aminokyselin, železa, hořčíku, draslíku a vlákniny dělají z moringy silnou zbraň ve znovunalezení vaší vitality a zlepšení imunity.

Užijte si voňavé zelené mýdlo s ajurvédským moringovým extraktem a moringovým olejem, které je 100% přírodní a vhodné pro všechny typy pokožky. 

A vychutnejte si k tomu sypaný moringový čaj z křehkých, ručně sbíraných a pomalu sušených listů moringy v kombinaci s okvětními lístky bylinek a citronovou trávou. Zahřeje a uklidní.

Zlepšení karmy zaručeno

Zvyšte svou energii, posilte svou imunitu a podpořte lokální komunitu v Etiopii v jednom jediném kroku. Jsme více než fair trade - podívejte se na náš příběh ZDE.

 

Obsah balení

  • moringový prášek - 100g (Moringa oleifera list drcený)
  • moringový olej za studenta lisovaný - 100ml
  • moringové tablety - 360ks (Moringa oleifera list drcený, bez přídavných látek a pojiv)
  • moringové mýdlo
  • moringový čaj s růží sypaný (40g)
  • dárková krabice s barevnou nálepkou, vyplněná dřevitou vlnou (viz obrázky)

 

Všechny informace o stromu moringa najdete na našem webu ZDE

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu