Nakupte nad 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

O nás

Naše pracovní aktivity nás s Petrem zavedly mezi konzumenty, pěstitele a propagátory moringy olejodárné v Etiopii. Nadchla nás jak moringa, tak svépomocný spolek žen, které moringu začaly pěstovat a prodávat, aby lépe uživily sebe a své rodiny. 

 

 

Díky společnému nadšení se nám podařilo v roce 2015 založit značku mojeMORINGA - nyní už TIBIBIRI, která má za cíl fair trade spoluprací podpořit úsilí těchto sedmnácti žen, které moringu pěstují, sklízí a suší ve venkovské oblasti kolem Arba Minch. V současné době projekt podporuje daleko širší komunitu a pozitivní dopady se stále zvyšují. Naše vzájemná spolupráce prospívá i krajině, jelikož s větším odbytem místní farmáři sází více stromů moringy olejodárné, což pomáhá zabraňovat erozi a je dobrou adaptační strategií na změnu klimatu.
 
Zde v České republice vyrábíme moringové produkty, kterými Vám chceme moringu maximálně zpřístupnit jak pro konzumaci formou tablet či čajů, tak i k aplikaci na kůži formou oleje, krémů, mýdel a dalších.

 Moringa Tibibiri pomáhá nejen vám ke zdraví a ke kráse, ale je férovým živobytím pro mnoho etiopských rodin.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení